Aysavaşçısı Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Melancholy of Haruhi Suzumiya

The Melancholy of Haruhi Suzumiya Empty The Melancholy of Haruhi Suzumiya

Mesaj tarafından PrensesMars Ptsi Ocak 26, 2009 12:02 pm

The Melancholy of Haruhi Suzumiya 114524_right-02

Kyon yeni bir liseye gelmiştir ve kendisini sınıf arkadaşlarıyla tanıttıktan sonra bir kız ayağa kalkıp Normal insanlar beni ilgilendirmez, başka bir dünyadan gelen yada psişik((böle yazılıyodu dimi)) güçleri olan varsa lütfen yanıma gelsin der.Kyon da şaka yapıyorsun değil mi diye arkasını dönerken bu sözü çok güzel bir kızın söyleğini fark etmiştir
Haruhiyi tanıyan herkes ondan uzak durmasını söylemiştir ama Kyon Haruhiyle konuşmuşlardır ve Haruhi Kyonun peşini bırakmaya hiç de niyeti yoktur
Haruhi hiç bir klübe girmek istememiştir((yani çıkmıştır)) çünkü çok sıkıcıymış.Kyon da ona kendi klübünü kurma fikrini vermiştir.Böylece Haruhi lider olacak şekilde Kyon,Mikuru,Nagato ve Koizumi SOS bridge diye bir klüp kurup bir sürü maceraya atılırlar

The Melancholy of Haruhi Suzumiya 408784_haruhi-suzumiya_

Haruhi çılgın fikirlidir,Mikuruyu bazen entrikaları Laughing için kullanır,saçları ilk bölümde uzundur ama kestirir, SOS amblemini yaratmıştır,o amblem ortalığı karıştırmıştır, Kyonu kravatından veya yakasından sürüklediği gibi her yere götürür((zavallı Kyon))
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 394783_mikuru_asahina
Mikuru güzel bir kızdır ve Haruhi bunu sıkça kullanmaktadır,((özellikle erkeklere karşı)) 0'cı bölümde Mikuruyu anlatmaktadır, aha çok komikti
Acayip masumdur((ki tipinden de belli))Mikuru belli kılıklara girer ve Haruhi kadar çok dayanıklı değildir genellikle erkekler yardım eder ve ben Mikurudan nefret ederim
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 325993_20060611215330%21kyon
Kyonn Haruhiden çok çekmiştir klüp fikrini kendisi vermiştir yani kendisi kaşınmıştır Haruhiyle laf dalaşı yapar ve Mikuru Kyona sarıldığı zaman ona dalasım gelir Twisted Evil Nagato hayatını kurtarmıştır aslında bi keresinde yoga yapmayada gitmişti
ehem son bölümün son yeri kyonu depresyona sokmaktadır bu üzücü,ezici,yılgın,perişan,ümitsiz duruma düşmüştür ve rüya gördü diye çıldırmıştır Laughing ne güzel rüyaydı ya ((ikisi bi şeyden kaçıyolardı sonra bıdı vıdı konuşuyolardı kyon haruhiyi öpüyodu canavar üstüne geliyodu sonra kyon yataktan düşüyodu ehem))
Haruhi ve Mikuru kavgalarında hep gözünü kapatmaktadır XD kavgayı çoğunlukla Haruhi yener ve ikisi belli kılıklara girer Kyonda mavi ekran verir
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 930580_yuki_nagato
Nagato diğerlerinden daha sesizdir ve kitap okur sürekli,Kyonla iyi de anlaşır çaktırmayın.Haruhinin bi arkadaşı kyonu öldürecekken Nagato bıçağı tutar eli kanar falan
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 278420_itsuki_koizumi
Kouzimi de Kyonun en yakın arkadaşı falan kızlar hakkında konuşur ve kavgada Kyonla mavi ekran verir

Ehem manga süperdi Mikuruyu sevmesemde çok komikti Haruhi ve Kyon favorimdir zaten
anime zaten dehşettti
tanıtım bana aittir
PrensesMars
PrensesMars
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Kadın
The Melancholy of Haruhi Suzumiya Left_bar_bleue115 / 900115 / 900The Melancholy of Haruhi Suzumiya Right_bar_bleue

ceza puanı :
The Melancholy of Haruhi Suzumiya Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Melancholy of Haruhi Suzumiya Right_bar_bleue

savaşçı : The Melancholy of Haruhi Suzumiya Char310
ruh hali : The Melancholy of Haruhi Suzumiya 1z3x8go