Aysavaşçısı Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter?

2 posters

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_lcap67%kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_lcap0%kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_lcap0%kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_lcap33%kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 3

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Empty kendinize en yakın hissettiğiniz karakter?

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Kas. 10, 2008 11:31 pm

bnm her zaman sevdiğim karakterle kendime yakın hissettiğim ve bana benzeyen karakter farklıdır. Sizinde öyleyse buyrun bakaklım^^
Anonymous
Misafir
Misafir

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Empty Geri: kendinize en yakın hissettiğiniz karakter?

Mesaj tarafından usagi ile momoro Salı Kas. 11, 2008 8:10 pm

usagi nerdeyse tıpatıp aynıyız ders notları hariç tabi
usagi ile momoro
usagi ile momoro
Moderatör
Moderatör

Kadın
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Left_bar_bleue20 / 90020 / 900kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Right_bar_bleue

ceza puanı :
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Right_bar_bleue

ruh hali : kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? 2ih9jpx
Madalyalar : kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? 1z2lpn9

kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Empty Geri: kendinize en yakın hissettiğiniz karakter?

Mesaj tarafından Misafir Salı Kas. 11, 2008 9:02 pm

ben biraz ami yi andırırım sessiz sakin duygularını içinde yaşıyan kitap kurdu biraz ürkek ama zamanı geldiğinde dünyanın en cesaretli kızı... Usagiyede benzerim yemek yemek dünyanın en mutlu edici şeyi *-* ve onun gibi o kadar çok yememe rağmen beni gören 1gr bişisin dio XD Neptün gibi bazen ne yaparsam yapim doğru olduğuna inanırım hatalarımı telafi ettiğimi göstermem ama telafi ederim hotaru gibi utangacım kolay arkadaş edinemem onlar hep beni bulur aynı chibiusa nın onu bulduğu gibi...
Anonymous
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından prensesserenity96 Ptsi Haz. 04, 2012 4:16 pm

ben daha çok haruka ya benziyorum(içte)
erkek gibiyim kısacası uzun uzun anlatamam
prensesserenity96
prensesserenity96
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Left_bar_bleue0 / 9000 / 900kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Right_bar_bleue

ceza puanı :
kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Right_bar_bleue

savaşçı : kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Char110
ruh hali : kendinize en yakın hissettiğiniz karakter? Wi7x2b

- Similar topics