Aysavaşçısı Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALOOO KULEEEE

ALOOO KULEEEE Empty ALOOO KULEEEE

Mesaj tarafından usagi ile momoro Paz Ocak 04, 2009 7:21 pm

ALOOOO KULEEEEE

- Alo, kule duyuyo musun beni? Aloo?

- Duyuyorum, ne duymıcam? Kulenin işi nedir ki sizi duymaktan başka?!. Oh, al altına uçağı, oturt yanına hostesi. Sonra, alo kule.

- Kule, durum ciddi. Geyik yapma. Kule?

- İki satır konuştuk, geyik oldu. Kuleysek köle diiliz ya. Hangisi yanında, esmer, küt saçlı hostes mi? Onun bi de ikizi varmış, TEMA Vakfı'nda çalışıyormuş diyolar. Ha ha ha. Aklıma ne geldi, bak. "Muzaffer TEMA Vakfı. Türkiye Jön Olmasın!" Ha ha ha. Esenboğa bir Kızılderili ismidir, biliyo muydum? Hahaha.

- Kule, gençliğine doyma e mi. Pisa Kulesi'nden beter olasın, boynun altında kalsın. , durum ciddi. Kule, şu an uçak kaçırılmış durumda. Esenboğa'nın üzerinden yedinci turumuzu atıyoruz. Sen farkında diilsin ama, şu an gökyüzünde Elm Hava Koridoru Kâbusu yaşanıyo.

- Yapma ya. Kim kaçırdı uçağı be? Yine oyuncak panda olayı mı?

- Yok, oyuncak falan diil.

- Hadi ya, harbi harbi panda mı soktu uçağa manyak. Dikkat edin, nesli tükeniyo o türün, zarar görmesin hayvancaaz. Paraşüte takıp ****** Orman Çiftliği'ne atın.

- bi sus. Zaten zorbela konuşuyorum. Korsanın elinde atar almaz patlar türde el bombası çakmak var. Sanırım saatli.

- O zaman tırsma hoca. Yaz saati uygulamasına geçtik, bi saat daa vaktiniz var. Durumu yetkililere bildiririz.

- Çabuk bildir, ne zaman bildiricen?

- Vuslata beş kala. Nıhahaha.

- Sen ne pis bi kuleymişsin be arkadaş.

- Hobaaa, doğru konuş. Tehlikedesin diye ağzını bozma. Tedbirini alsaydın. insan kokpite bir-iki tane kurban derisi zulalar. THK o kadar deri topluyo. At üstüne kurban derisini, yolcular anında harekete geçip kemerleri çözerler, toplu halde korsanın üstüne otururlar. Sonra yine toplu halde Reha Muhtar'a giderler.

- Korsandan mesaj var. Uçağı Manş Denizi'ne indirmezseniz, yolcuları teker teker çakmakla cıs yaparım diyo.

- Ne, cıs mı? Korkunç bi şey. Sen korsanı "Uslu durursan, alta gidicez" diye oyala, ben bi çare bulurum. Uçakta ünlü var mı?

- Nasıl?

- Uçakta diyorum, Televolelere çıkmış bi tip var mı?

- Var. Nihat Doğan uçakta.

- ne arıyo ki o KTHY uçağında, ayrıca KTHY ne, Kütahya demeye ulanıyorsunuz da, aranızda kodlaşıyo musunuz?

- Kıbrıs Türk Hava Yollan demek o.

- Vay benim sazanıma bak be. Ankara'daki son fıkrayı biliyo musun? Bi kuzu, bi aslan, bi de Türk üç-beş-sekiz oynuyolarmış. Efendim, derken.

- kule, sekizinci tur da bitti. Yeter ama ha.

- Peki Küçük İbo'yu biliyo musunuz?

- Neyini?

- Maket uçak kaçırdığı için kırmızı bültenle aranıyormuş. Intertoy tarafından.

- Sen daha geyik yap. Korsan top sakallı bir yolcunun ensesini yaktı. Bütün personel yolcuyu üflüyo. Kuleee. Bi şeyler yap kule.

- Kule dedim de. Kapıkule'de bizim kayınço çalışıyo. Geçen bi İnka yerlisi gelmiş, ne pasaport var elinde ne bişii. illa gitmek istiyo ülkeye. "Arkadaşa bakıp çıkıcam" demiş. Kayınço yememiş tabi. Acaip adamdır kayınço. Gülay Atığ'ın çuvallarını kaldırıp resim çektirmiş. Gül gül öldük.

- Tamam kule, sus. Olay bitti. Bi herif uçağa kement alıp, dişiyle çekerek indirdi uçağı. Korsan "Çakmağımı almayın, anısı var" diye ağlıyo.

- Vay be. Dişiyle indirdi ha. Şimdi o , tüm kanallara çıkıp ünlü olur. Biz hâlâ pinekleyelim burda yarasa gibi. Karakulun doğuştan güzel olcak abi. Şans yok ki bizde. Karakutum, çatalkaram, çingenem aabi yaa!

ALINTIDIR
usagi ile momoro
usagi ile momoro
Moderatör
Moderatör

Kadın
ALOOO KULEEEE Left_bar_bleue20 / 90020 / 900ALOOO KULEEEE Right_bar_bleue

ceza puanı :
ALOOO KULEEEE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ALOOO KULEEEE Right_bar_bleue

ruh hali : ALOOO KULEEEE 2ih9jpx
Madalyalar : ALOOO KULEEEE 1z2lpn9